O firmie

Bydgoskie Biuro Detektywistyczne SPEC

Właścicielem Biura jest założyciel i były Naczelnik najskuteczniejszego Wydziału Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji w woj. kujawsko-pomorskim.

Wcześniej pełnił służbę w Policji będąc antyterrorystą, minerem – pirotechnikiem, specjalistą Wydziału Kryminalnego oraz przez wiele lat ekspertem Centralnego Biura Śledczego. W okresie służby ukończył wiele kursów specjalistycznych zdobywając stosowne uprawnienia i certyfikaty. W trakcie długoletniej kariery policyjnej odniósł wiele sukcesów zawodowych i zdobył ogromne doświadczenie, zajmował się z powodzeniem sprawami zabójstw, uprowadzeniami dla okupu, likwidował szlaki przemytnicze i miejsca produkcji narkotyków, odzyskiwał skradzione, luksusowe samochody.

W swojej pracy poznał i wykorzystywał w praktyce wszystkie formy i metody pracy operacyjnej stosowane przez służby specjalne. Dzisiaj całe swoje doświadczenie i zdobytą wiedzę chce wykorzystać świadcząc dla Państwa profesjonalne usługi detektywistyczne.

Biuro Detektywistyczne „SPEC” współpracuje z najlepszymi specjalistami w dziedzinie techniki operacyjnej, kryminalistyki, analizy kryminalnej, instruktorami techniki i taktyki działań realizowanych przez grupy specjalne.

Bydgoskie Biuro Detektywistyczne „SPEC” gwarantuje profesjonalne podejście do każdego zlecenia, najwyższą jakość usług z zastosowaniem najnowocześniejszych środków techniki operacyjnej oraz dyskrecję i skuteczność.

detektyw Bydgoszcz, prywatny detektyw Bydgoszcz